Είναι μεγάλη μου τιμή και χαρά που στην τελική ευθεία για τις δημοτικές εκλογές, σας παρουσιάζω τους συνεργάτες μου, υποψήφιους από όλη τη Συριανή κοινωνία και από όλο το νησί, με κοινωνική αναφορά και προσφορά.

Με αυτούς τους 94 συνεργάτες πορεύομαι στις δημοτικές εκλογές της 8ης Οκτωβρίου, ευελπιστώντας ότι το εκλογικό σώμα θα διαμορφώσει την κοινωνική πλειοψηφία

ΜΠΑΪΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΜΠΑΪΛΑ ΕΛΕΝΗ

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΠΥΡΓΙΩΤΟΥ ΛΕΙΒΑΔΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΥΡΓΙΩΤΟΥ ΛΕΙΒΑΔΑ ΙΩΑΝΝΑ

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΘΟΣ

ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΘΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΔΑΦΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΔΑΦΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΠΑΠΑΓΙΑΚΟΥΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΑΠΑΓΙΑΚΟΥΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΑΝΝΑ (Τέτα)

ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΑΝΝΑ (Τέτα)

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ποσειδωνίας
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Φαούδι)

ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Φαούδι)

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μάννα
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΙΑ

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Φοίνικα
ΑΡΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΡΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΞΑΝΘΑΚΗ ΡΟΖΑ

ΞΑΝΘΑΚΗ ΡΟΖΑ

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ποσειδωνίας
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ (Ρένα)

ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ (Ρένα)

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΓΑΛΑΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Καίτη)

ΓΑΛΑΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Καίτη)

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μάννα
ΡΟΥΣΣΟΥΝΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΡΟΥΣΣΟΥΝΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΠΟΠΟΛΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΠΟΠΟΛΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ποσειδωνίας
ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Νάπος)

ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Νάπος)

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Άνω Σύρου
ΓΑΒΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΑΒΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΘΩΜΑΗ

ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΘΩΜΑΗ

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Άνω Σύρου
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΛΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΛΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χρουσσών
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Άνω Σύρου
ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Βάρης
ΡΑΜΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (Ντωντώ)

ΡΑΜΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (Ντωντώ)

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΜΩΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΜΩΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ

ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Γαλησσά
ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ποσειδωνίας
ΚΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΚΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ (Βαλάντη)

ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ (Βαλάντη)

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΖΕΡΒΟΥ ΡΟΣΣΟΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΖΕΡΒΟΥ ΡΟΣΣΟΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μάννα
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ

ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΦΡΑΓΚΙΑ ΘΗΡΕΣΙΑ (Τερέζα)

ΦΡΑΓΚΙΑ ΘΗΡΕΣΙΑ (Τερέζα)

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Άνω Σύρου
ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ποσειδωνίας
ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Βάρης
ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΡΗΓΟΥΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (Τζοβάννα)

ΡΗΓΟΥΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (Τζοβάννα)

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Άνω Σύρου
ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΣΗΦ (Σολάκας)

ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΣΗΦ (Σολάκας)

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ποσειδωνίας
ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Κασουνιός)

ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Κασουνιός)

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Άνω Σύρου
ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Φοίνικα
ΤΣΑΠΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΣΑΠΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ποσειδωνίας
ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χρουσσών
ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ποσειδωνίας
ΠΡΕΜΕΝΗ ΖΩΗ

ΠΡΕΜΕΝΗ ΖΩΗ

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Πάγου
ΣΑΓΚΙΝΕΤΟΣ ΔΟΜΕΝΙΚΟΣ (Μέμης)

ΣΑΓΚΙΝΕΤΟΣ ΔΟΜΕΝΙΚΟΣ (Μέμης)

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Άνω Σύρου
ΚΑΓΙΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΓΙΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μάννα
ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ (Λιάπης)

ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ (Λιάπης)

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ποσειδωνίας
ΞΑΝΘΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΘΗΡΕΣΙΑ

ΞΑΝΘΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΘΗΡΕΣΙΑ

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Πάγου
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΒΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΡΑΟΥΖΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΡΑΟΥΖΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Άνω Σύρου
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΟΥΚΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΟΥΚΙΑ

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ποσειδωνίας
ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΠΕΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Φοίνικα
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Μάννα)

ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Μάννα)

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΖΑΡΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (Νίτσα)

ΖΑΡΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (Νίτσα)

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Γαλησσά
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΜΟΔΕΣΤΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΜΟΔΕΣΤΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΝΟΜΙΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΝΟΜΙΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (Πόπη)

ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (Πόπη)

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Φοίνικα
ΚΑΡΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΚΑΡΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΡΑΦΑΗΛ (Ράφος)

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΡΑΦΑΗΛ (Ράφος)

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Βάρης
ΚΑΡΤΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (Δώρα)

ΚΑΡΤΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (Δώρα)

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Νικολιάς)

ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Νικολιάς)

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Βάρης
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΜΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΜΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Βάρης
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΡΟΥΣΣΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΡΟΥΣΣΟΥ ΣΟΦΙΑ

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΚΕΡΑΜΙΩΤΗ ΑΛΕΞΙΑ (Αλέκα)

ΚΕΡΑΜΙΩΤΗ ΑΛΕΞΙΑ (Αλέκα)

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΜΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΑΛΥΜΑΤΗΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΛΥΜΑΤΗΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μάννα
ΦΡΕΡΗ ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΑΝΝΑ

ΦΡΕΡΗ ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΑΝΝΑ

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Πάγου
ΠΑΠΙΤΣΗ ΧΡΗΣΤΙΑΝΝΑ

ΠΑΠΙΤΣΗ ΧΡΗΣΤΙΑΝΝΑ

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ποσειδωνίας
ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΙΩΣΗΦ (Κοντός)

ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΙΩΣΗΦ (Κοντός)

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μάννα
ΡΑΟΥΖΑΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΡΑΟΥΖΑΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Άνω Σύρου
ΒΟΥΛΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΟΥΛΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (Ρούλα)

ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (Ρούλα)

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χρουσσών
ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΑΛΟЇΣΙΟΣ

ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΑΛΟЇΣΙΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Γαλησσά
ΤΡΟΥΜΠΕΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΤΡΟΥΜΠΕΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (Πάρης)

ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (Πάρης)

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Γαλησσά
ΛΕΙΒΑΔΑΡΑ ΒΕΝΕΤΙΑ

ΛΕΙΒΑΔΑΡΑ ΒΕΝΕΤΙΑ

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης
ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Κοτόφ)

ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Κοτόφ)

Υποψήφιος Κοινοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Βάρης
ΒΛΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗ (Ρενάτα)

ΒΛΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗ (Ρενάτα)

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΚΟΝΔΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΝΔΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΤΑΤΣΗ ΡΩΞΑΝΗ

ΤΑΤΣΗ ΡΩΞΑΝΗ

Υποψήφια Κοινοτική Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμούπολης