ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (Πάρης)

ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (Πάρης)

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΓΑΒΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΑΒΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΡΟΥΣΣΟΥΝΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΡΟΥΣΣΟΥΝΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΜΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΜΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ

ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΔΑΦΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΔΑΦΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Μάννα)

ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Μάννα)

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΑΡΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΡΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΘΟΣ

ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΘΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΚΟΝΔΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΝΔΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΜΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΚΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΚΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΜΩΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΜΩΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΚΕΡΑΜΙΩΤΗ ΑΛΕΞΙΑ (Αλέκα)

ΚΕΡΑΜΙΩΤΗ ΑΛΕΞΙΑ (Αλέκα)

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΠΑΠΑΓΙΑΚΟΥΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΑΠΑΓΙΑΚΟΥΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΜΟΔΕΣΤΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΜΟΔΕΣΤΟΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΒΟΥΛΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΟΥΛΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΡΟΥΣΣΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΡΟΥΣΣΟΥ ΣΟΦΙΑ

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΒΛΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗ (Ρενάτα)

ΒΛΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗ (Ρενάτα)

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως
ΚΑΡΤΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (Δώρα)

ΚΑΡΤΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (Δώρα)

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ερμουπόλεως